;

Baby Dolls

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Kukull prej plastike per vajzat e vogla e cila krijon tinguj muzikor dhe vallezon ne te njeten kohe, me bateri Gjeresia 15 cm, Gjatesia 17 cm...e pershtatshme per femije te moshes mbi 3 vjec
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kukull prej plastike per vajzat e vogla e cila krijon tinguj muzikor dhe vallezon ne te njeten kohe, me bateri Gjeresia 15 cm, Gjatesia 17 cm...e pershtatshme per femije te moshes mbi 3 vjec

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.