;

Berese kafeje/caji

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Berese kafeje/caji elektrike Sonifer Material porcelan Me kapacitet deri ne 3 kafe Fuqia 500 W
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Berese kafeje/caji elektrike Sonifer Material porcelan Me kapacitet deri ne 3 kafe Fuqia 500 W

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.