;

Biciklete me 3 Rrota

(0 Vleresime)

8,000 Lekë

Shitesi: Toy World Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete me 3 rrota me tende e cila mund te perdoret dhe si karroce qe shtyhet nga prindi. me muzike dhe drita, kosha para dhe mbrapa dhe me cante. E cmontueshme dhe me perdorime te ndryshme
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete me 3 rrota me tende e cila mund te perdoret dhe si karroce qe shtyhet nga prindi. me muzike dhe drita, kosha para dhe mbrapa dhe me cante. E cmontueshme dhe me perdorime te ndryshme

Toy World

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.