;

Arush pellushi

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Arush pellushi me shall Kaq i bute dhe i kendshme Me mbushje te plote Gjatesia 140 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #15293

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush pellushi me shall Kaq i bute dhe i kendshme Me mbushje te plote Gjatesia 140 cm

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.