;

Batanije elektrike

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Batanije jashtëzakonisht e butë, me material lesh i perpunuar. Nivelet e ndryshme të ngrohjes ju lejojnë të zgjidhni rehatinë që ju përshtatet. I peshtatshem edhe per tek edhe per dopjo. Me permasa 160*120 Cm Shtrohet poshte carcafeve.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije jashtëzakonisht e butë, me material lesh i perpunuar. Nivelet e ndryshme të ngrohjes ju lejojnë të zgjidhni rehatinë që ju përshtatet. I peshtatshem edhe per tek edhe per dopjo. Me permasa 160*120 Cm Shtrohet poshte carcafeve.

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.