;

ARIETE, FSHESE KORRENTI ME DEPOZITE ME QESE

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Fshese korenti me depozite me model:2735, Ariete tashme promovon klasin A dhe smart, me fshesen me korrent me motorin te nje eficence te larte, aleati praktik per pastrimin e shtepise. Me nje fuqi prej 700W e liron siperfaqen nga pluhuri. Brenda me dy qese, nje prej letre dhe nje prej stofi, me kapacitet 2,5 litra.Gjatësia e produktit 38 cm.Gjerësia e produktit 27 cm.Lartësia e produktit 20 cm.Me garanci per 2 vite
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese korenti me depozite me model:2735, Ariete tashme promovon klasin A dhe smart, me fshesen me korrent me motorin te nje eficence te larte, aleati praktik per pastrimin e shtepise. Me nje fuqi prej 700W e liron siperfaqen nga pluhuri. Brenda me dy qese, nje prej letre dhe nje prej stofi, me kapacitet 2,5 litra.Gjatësia e produktit 38 cm.Gjerësia e produktit 27 cm.Lartësia e produktit 20 cm.Me garanci per 2 vite

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.