;

Ariete Sweet Granita Party Time

(0 Vleresime)

4,490 Lekë 5,800 Lekë (-23%)

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Pergatisni ne pak sekonda nje granita te fresket. Hidhni akullin, shijen qe doni te shtoni dhe voila, ja ku eshte granita juaj interesante. E lehte per tu mbajtur ne terma hapesire dhe per tu pastruar.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pergatisni ne pak sekonda nje granita te fresket. Hidhni akullin, shijen qe doni te shtoni dhe voila, ja ku eshte granita juaj interesante. E lehte per tu mbajtur ne terma hapesire dhe per tu pastruar.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.