;

Blender dsp

(0 Vleresime)

4,990 Lekë 6,900 Lekë (-28%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set Blenderash inoks dsp .Mundeson bluarjen e ushqimit gjithashtu dhe berjen e lengjeve te fresket te frutave. vjen me 4 pjese. Multifunksionale
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set Blenderash inoks dsp .Mundeson bluarjen e ushqimit gjithashtu dhe berjen e lengjeve te fresket te frutave. vjen me 4 pjese. Multifunksionale

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.