;

Blender dsp

(0 Vleresime)

4,390 Lekë 6,790 Lekë (-35%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Blender dsp .Mundeson bluarjen e ushqimit gjithashtu dhe berjen e lengjeve te fresket te frutave
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender dsp .Mundeson bluarjen e ushqimit gjithashtu dhe berjen e lengjeve te fresket te frutave

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.