;

Playstation 4

(0 Vleresime)

36,990 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Console Ps4 500GB Slim D Chassis Black
Sasia
Raporto

Kodi: #11741

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Konsola

Kontakt

Shperndaje

Console Ps4 500GB Slim D Chassis Black

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.