;

Ambazhur statik dekorativ

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur kaq i bukur statik dekoruese, mund te vendoset ne cdo cep te shtepise duke zbukuruar ambjentin ne menyre kaq elegante.Te disponueshme ne ngjyre te bardhe me te zeze.Jep ndricimin e deshiruar dhe eshte e pershtatshme per cdo ambjent.
Sasia
Raporto

Kodi: #115670

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur kaq i bukur statik dekoruese, mund te vendoset ne cdo cep te shtepise duke zbukuruar ambjentin ne menyre kaq elegante.Te disponueshme ne ngjyre te bardhe me te zeze.Jep ndricimin e deshiruar dhe eshte e pershtatshme per cdo ambjent.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.