;

Aksesor kuzhine

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Aksesori i duhur qe ju duhet ne kuzhinen tuaj.Heq berthamen nga fruta te ndryshme.Mund te perdoret per te hequr berthamen e ullirit,qershise ose frutave te tjera.Lehteson procesin e pastrimit dhe eshte nje mjet teper praktik qe mund te perdoret nga te gjithe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aksesori i duhur qe ju duhet ne kuzhinen tuaj.Heq berthamen nga fruta te ndryshme.Mund te perdoret per te hequr berthamen e ullirit,qershise ose frutave te tjera.Lehteson procesin e pastrimit dhe eshte nje mjet teper praktik qe mund te perdoret nga te gjithe.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.