;

Aeroplan me dritë LED

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Aeroplanet kanë dy mënyra fluturimi, modalitetin e aviacionit dhe modalitetin e kthimit, të cilat rrisin shkathtësinë e fluturimit dhe mund të fluturojnë më larg dhe më gjatë.Avioni i hedhjes përbëhet nga trupi dhe dy krahë, i cili është i lehtë për t'u instaluar dhe hequr. ju mund të bëni rregullime të krahëve për modele të ndryshme fluturimi.Lodrat e avionit me shkumë janë bërë nga materiali polimer mjedisor EPP, pesha e lehtë, rezistenca ndaj goditjes.Me permasa:17,5 inç
Sasia
Raporto

Kodi: #115068

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Aeroplanet kanë dy mënyra fluturimi, modalitetin e aviacionit dhe modalitetin e kthimit, të cilat rrisin shkathtësinë e fluturimit dhe mund të fluturojnë më larg dhe më gjatë.Avioni i hedhjes përbëhet nga trupi dhe dy krahë, i cili është i lehtë për t'u instaluar dhe hequr. ju mund të bëni rregullime të krahëve për modele të ndryshme fluturimi.Lodrat e avionit me shkumë janë bërë nga materiali polimer mjedisor EPP, pesha e lehtë, rezistenca ndaj goditjes.Me permasa:17,5 inç

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.