;

Aksesore tualeti per femije

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Produkt qe sherben per te ushtruar te vegjlit per kryerjen e nevojave personale.Ne kete menyre femija do te mesoje te ushtroje vete nevojat e tij pa nevojen e prinderit.Me tas te levizshem per pastrimin e ketij produkti.E disponueshme ne ngjyre bojeqielli.Me permasa: 20x30cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #114856

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Produkt qe sherben per te ushtruar te vegjlit per kryerjen e nevojave personale.Ne kete menyre femija do te mesoje te ushtroje vete nevojat e tij pa nevojen e prinderit.Me tas te levizshem per pastrimin e ketij produkti.E disponueshme ne ngjyre bojeqielli.Me permasa: 20x30cm.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.