;

Aksesore PS5 5n1

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Aksesore te ndryshem qe sherbejne per pajisjen PS5.Ju mund te karikoni 2 levat e pajisjes ne te njejten kohe pas vjen me 2 vende per karikimin e tyre me usb ose jo.Vendi ku levat duhet te vendosen jane ne forme magnetike qe nuk levizin dhe nuk eshte e domosdoshme usb-ja,me drita Led treguese gjate kohes se karikimit.Ka vend per te mbajtur kufjet tuaja.Gjithashtu ka hapesire te mbani disqet e lojrave te ndryshme deri ne 15 cope.Stacion i projektuar për versionin PlayStation 5 Digital dhe Disc.
Sasia
Raporto

Kodi: #114731

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aksesore te ndryshem qe sherbejne per pajisjen PS5.Ju mund te karikoni 2 levat e pajisjes ne te njejten kohe pas vjen me 2 vende per karikimin e tyre me usb ose jo.Vendi ku levat duhet te vendosen jane ne forme magnetike qe nuk levizin dhe nuk eshte e domosdoshme usb-ja,me drita Led treguese gjate kohes se karikimit.Ka vend per te mbajtur kufjet tuaja.Gjithashtu ka hapesire te mbani disqet e lojrave te ndryshme deri ne 15 cope.Stacion i projektuar për versionin PlayStation 5 Digital dhe Disc.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.