;

Airpods Pro 2nd generation

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Airpods Pro 2nd generation .Me dizajn teper elegant, perfekte per perdorim gjate kohes qe luani lojera te ndryshme ose gjate perditshmerise tuaj.Lidhje Wireless deri ne 10m, me ndjeshmeri shume te larte per te kapur cdo tingull ne boten virtuale.Te papershkrueshme nga uji dhe pluhuri.Për telefonatat, duhet të prisni 4,5 orë jetëgjatësi të baterisë me ANC të ndezur, me deri në 18 orë shtesë në kasë.Apple vlerëson se AirPods Pro mund të zgjasë afërsisht 7 ore perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #114586

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Airpods Pro 2nd generation .Me dizajn teper elegant, perfekte per perdorim gjate kohes qe luani lojera te ndryshme ose gjate perditshmerise tuaj.Lidhje Wireless deri ne 10m, me ndjeshmeri shume te larte per te kapur cdo tingull ne boten virtuale.Te papershkrueshme nga uji dhe pluhuri.Për telefonatat, duhet të prisni 4,5 orë jetëgjatësi të baterisë me ANC të ndezur, me deri në 18 orë shtesë në kasë.Apple vlerëson se AirPods Pro mund të zgjasë afërsisht 7 ore perdorim.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.