;

Adaptor kufjesh Type C

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Përshtatësi Mcdodo CA-1440 USB-C u krijua për të ofruar një përvojë audio me cilësi të lartë. E pajisur me një çip të avancuar të dekoderit audio dixhital, ju lejon të shijoni audio me rezolucion të lartë pa humbje të cilësisë. Përveç sigurimit të cilësisë së shkëlqyeshme të zërit, ky përshtatës përmban funksionet e thirrjes, duke ju lejuar ta përdorni për të komunikuar pa probleme ndërsa dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Me mbështetjen e plug and play, është e lehtë për t'u përdorur dhe ofron një zgjidhje të përshtatshme për përshtatjen e pajisjeve USB-C me pajisjet Lightning.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Përshtatësi Mcdodo CA-1440 USB-C u krijua për të ofruar një përvojë audio me cilësi të lartë. E pajisur me një çip të avancuar të dekoderit audio dixhital, ju lejon të shijoni audio me rezolucion të lartë pa humbje të cilësisë. Përveç sigurimit të cilësisë së shkëlqyeshme të zërit, ky përshtatës përmban funksionet e thirrjes, duke ju lejuar ta përdorni për të komunikuar pa probleme ndërsa dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Me mbështetjen e plug and play, është e lehtë për t'u përdorur dhe ofron një zgjidhje të përshtatshme për përshtatjen e pajisjeve USB-C me pajisjet Lightning.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.