;

AirPods JBL

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje JBL WAVE FLEX.Me dizajn teper elegant, perfekte per perdorim gjate kohes qe luani lojera te ndryshme ose gjate perditshmerise tuaj.Lidhje Wireless deri ne 10m, me ndjeshmeri shume te larte per te kapur cdo tingull ne boten virtuale.Te papershkrueshme nga uji dhe pluhuri. Deri në 32 (8h + 24h) orë totale të jetëgjatësisë së baterisë me karikim me shpejtësi.Me 8 orë jetëgjatësi baterie dhe 24 orë në kasë për dëgjim gjatë gjithë ditës, së bashku me një veçori shtesë të karikimit me shpejtësi për dy orë shtesë pas vetëm 10 minutash karikimi.Gama e përgjigjes dinamike të frekuencës (Hz): 20 Hz – 20 kHz.Impedanca (ohmë): 16.Ndjeshmëria e drejtuesit në 1kHz/1mW (dB):105.
Sasia
Raporto

Kodi: #114445

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kufje JBL WAVE FLEX.Me dizajn teper elegant, perfekte per perdorim gjate kohes qe luani lojera te ndryshme ose gjate perditshmerise tuaj.Lidhje Wireless deri ne 10m, me ndjeshmeri shume te larte per te kapur cdo tingull ne boten virtuale.Te papershkrueshme nga uji dhe pluhuri. Deri në 32 (8h + 24h) orë totale të jetëgjatësisë së baterisë me karikim me shpejtësi.Me 8 orë jetëgjatësi baterie dhe 24 orë në kasë për dëgjim gjatë gjithë ditës, së bashku me një veçori shtesë të karikimit me shpejtësi për dy orë shtesë pas vetëm 10 minutash karikimi.Gama e përgjigjes dinamike të frekuencës (Hz): 20 Hz – 20 kHz.Impedanca (ohmë): 16.Ndjeshmëria e drejtuesit në 1kHz/1mW (dB):105.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.