;

Album fotografish per femije

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Albumi sherben per ruatjen e fotove te vegjleve tuaj Vjen me dy ngjyra roze dhe blu per tu pershatur me gjinine e femijes.Albumi ka 20 faqe.Ka dizajn teper te vecante pasi vjen me formen rrethore ne mes dhe me zemra anash saj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Albumi sherben per ruatjen e fotove te vegjleve tuaj Vjen me dy ngjyra roze dhe blu per tu pershatur me gjinine e femijes.Albumi ka 20 faqe.Ka dizajn teper te vecante pasi vjen me formen rrethore ne mes dhe me zemra anash saj.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.