;

Amusement Park

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Lodra e pelqyer e femijeve vjen ne nje model te vecante me figurat e ndryshme.Ka muzike pianoje,drita,muzika te tjera te kendshme per veshin e femijeve.Lodra rrotullohet dhe terheq vemendjen e femijeve nga vecorite e shumta qe ka.E pershtatshme per moshen 3+.
Sasia
Raporto

Kodi: #112959

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Lodra e pelqyer e femijeve vjen ne nje model te vecante me figurat e ndryshme.Ka muzike pianoje,drita,muzika te tjera te kendshme per veshin e femijeve.Lodra rrotullohet dhe terheq vemendjen e femijeve nga vecorite e shumta qe ka.E pershtatshme per moshen 3+.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.