;

Ambulance loder per femije

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ambulanca loder per femije e cila terheq vemendjen e femijeve pasi eshte e pajisur me drita dhe tinguj duke imituar ambulancen e vertete.Nje loder qe femijet do ta pelqejne shume dhe do te kalojne momente argetuese.Kjo ambulance ndryshon drejtimin ne momentin qe perplaset me dicka perpara.Punon me bateri dhe eshte e pershtatshme per moshen 3+.
Sasia
Raporto

Kodi: #112913

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Ambulanca loder per femije e cila terheq vemendjen e femijeve pasi eshte e pajisur me drita dhe tinguj duke imituar ambulancen e vertete.Nje loder qe femijet do ta pelqejne shume dhe do te kalojne momente argetuese.Kjo ambulance ndryshon drejtimin ne momentin qe perplaset me dicka perpara.Punon me bateri dhe eshte e pershtatshme per moshen 3+.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.