;

AMD Ryzen 7 7700

(0 Vleresime)

47,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • CPU AMD Ryzen 7 7700 (8C/8P+0E 16T) up to 5.3GHz , Socket AM5 , Wraith Prism Cooler , Radeon Graphics , Box , 100-100000592BOX Product Line AMD Ryzen 7 7000 Series Socket Socket AM5 CPU Cores 8 ( 8 Performance Cores / 0 Efficient Cores ) Threads 16 Base Clock 3.80Ghz MAX Boost Clock 5.30Ghz Graphics Capabilities AMD Radeon Graphics Cache L2 Cache 8MBL3 Cache 32MB TDP 65W Unlocked for Overclocking YES Cooler AMD Wraith Prism Cooler Partnumber 100-100000592BOX
Sasia
Raporto

Kodi: #108217

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

CPU AMD Ryzen 7 7700 (8C/8P+0E 16T) up to 5.3GHz , Socket AM5 , Wraith Prism Cooler , Radeon Graphics , Box , 100-100000592BOX Product Line AMD Ryzen 7 7000 Series Socket Socket AM5 CPU Cores 8 ( 8 Performance Cores / 0 Efficient Cores ) Threads 16 Base Clock 3.80Ghz MAX Boost Clock 5.30Ghz Graphics Capabilities AMD Radeon Graphics Cache L2 Cache 8MBL3 Cache 32MB TDP 65W Unlocked for Overclocking YES Cooler AMD Wraith Prism Cooler Partnumber 100-100000592BOX

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.