;

Backpack Laptop Tigernu T-B3032 15 Black

(0 Vleresime)

4,399 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Brand name: Tigernu Model No: T-B3032 Color: Black Material: High Quality Nylon Dimensions: 30*15*46cm Laptop compartment size: 28*3.5*38cm Weight: 1kg Other: water-resistant, large capacity,
Sasia
Raporto

Kodi: #104392

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Brand name: Tigernu Model No: T-B3032 Color: Black Material: High Quality Nylon Dimensions: 30*15*46cm Laptop compartment size: 28*3.5*38cm Weight: 1kg Other: water-resistant, large capacity,

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.