;

ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3090 24GB GDDR6X

(0 Vleresime)

185,600 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • GPU ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3090 24GB GDDR6X 3x DisplayPort , 1x HDMI , 90YV0FD1-M0NM00 Detailed Description Graphic Engine NVIDIA GeForce RTX 3090 Bus Standard PCI Express 4.0 OpenGL OpenGL 4.6 Video Memory 24GB GDDR6X Engine Clock OC mode : 1770 MHz (Boost Clock)Gaming mode : 1740 MHz (Boost Clock Interface 2x HDMI 2.13x DisplayPort 1.4a(Maximum Display Support : 4) CUDA Core 10496 Resolution Digital Max Resolution 7680 x 4320 InterfacePower Connectors 2 x 8-pin Partnumber 90YV0FD1-M0NM00
Sasia
Raporto

Kodi: #103923

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

GPU ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3090 24GB GDDR6X 3x DisplayPort , 1x HDMI , 90YV0FD1-M0NM00 Detailed Description Graphic Engine NVIDIA GeForce RTX 3090 Bus Standard PCI Express 4.0 OpenGL OpenGL 4.6 Video Memory 24GB GDDR6X Engine Clock OC mode : 1770 MHz (Boost Clock)Gaming mode : 1740 MHz (Boost Clock Interface 2x HDMI 2.13x DisplayPort 1.4a(Maximum Display Support : 4) CUDA Core 10496 Resolution Digital Max Resolution 7680 x 4320 InterfacePower Connectors 2 x 8-pin Partnumber 90YV0FD1-M0NM00

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.