;

AMD Ryzen 9 7900X 12Core 24Threads up to 5.60Ghz , AM5 , BOX

(0 Vleresime)

62,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • CPU AMD Ryzen 9 7900X 12Core 24Threads up to 5.60Ghz , Socket AM5 , AMD Radeon Graphics , BOX , 100-100000589WOF DETAILED DESCRIPTION Socket AM5 Product Line Ryzen 9 CPU Cores 12 Threads 24 Base Clock 4.70Ghz MAX Boost Clock 5.60Ghz Graphics Capabilities YES , AMD Radeon Graphics , 2 core @ 2200Mhz Cache 77MB TOTAL (L1+L2+L3) TDP 170W Unlocked for Overclocking YES Cooler N/A Partnumber 100-100000589WOF for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #103882

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

CPU AMD Ryzen 9 7900X 12Core 24Threads up to 5.60Ghz , Socket AM5 , AMD Radeon Graphics , BOX , 100-100000589WOF DETAILED DESCRIPTION Socket AM5 Product Line Ryzen 9 CPU Cores 12 Threads 24 Base Clock 4.70Ghz MAX Boost Clock 5.60Ghz Graphics Capabilities YES , AMD Radeon Graphics , 2 core @ 2200Mhz Cache 77MB TOTAL (L1+L2+L3) TDP 170W Unlocked for Overclocking YES Cooler N/A Partnumber 100-100000589WOF for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.