;

Bllok Ciklamin Me Squishy Cupcake 3D 15x20 Cm 80 Fl

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Fletore e zbukuruar per vajza, torte e bardhe. Gjinia Vajze Ngjyra ciklamin Materiali Leter Numri i Fleteve 80 Gjatesia x Gjeresia 15x20 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fletore e zbukuruar per vajza, torte e bardhe. Gjinia Vajze Ngjyra ciklamin Materiali Leter Numri i Fleteve 80 Gjatesia x Gjeresia 15x20 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.