;

Bllok A6 Silver 80 Fl

(0 Vleresime)

299 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Fletore me mbulese metalike argjendi dhe vija te zeza dhe maja argjendi. Gjinia Vajze Ngjyra Argjendi Madhesia e fletores A6
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fletore me mbulese metalike argjendi dhe vija te zeza dhe maja argjendi. Gjinia Vajze Ngjyra Argjendi Madhesia e fletores A6

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.