;

Balene Loder

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Balene loder, kaq e vecante dhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj kete fundvit pasi vjen me muzike dhe drita teper teheqese e argetuese.Vjen me nje top te perfshire ne paketim i cili qendron ne ajer ne pjesen ku balena nxjerr ajer dhe gjithashtu avull pasi i hidhet uji ne vendin e posacem.
Sasia
Raporto

Kodi: #102614

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Balene loder, kaq e vecante dhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj kete fundvit pasi vjen me muzike dhe drita teper teheqese e argetuese.Vjen me nje top te perfshire ne paketim i cili qendron ne ajer ne pjesen ku balena nxjerr ajer dhe gjithashtu avull pasi i hidhet uji ne vendin e posacem.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.