;

Blender Dore Hoffmans

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Hoffmans 4 ne 1, modeli: HM-8026, perfekt per pergatitjen e lengjeve, supave apo salcave te shijshme, grirjen e mishit, rrahjen e vezeve apo pergatitjen e brumit te embelsirave te ndryshme.Blenderi eshte i pasjiur me tehe te mprehta prej celiku per coptim perfekt, me 21 nivele shpejtesie te ndryshueshme sipas deshires.Motor i fuqishëm qe funksionon me zhurmë të ulët.Perbehet prej materiali celiku inoxi qe nuk ndryshket.Fuqia: 1000W
Sasia
Raporto

Kodi: #102546

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Hoffmans 4 ne 1, modeli: HM-8026, perfekt per pergatitjen e lengjeve, supave apo salcave te shijshme, grirjen e mishit, rrahjen e vezeve apo pergatitjen e brumit te embelsirave te ndryshme.Blenderi eshte i pasjiur me tehe te mprehta prej celiku per coptim perfekt, me 21 nivele shpejtesie te ndryshueshme sipas deshires.Motor i fuqishëm qe funksionon me zhurmë të ulët.Perbehet prej materiali celiku inoxi qe nuk ndryshket.Fuqia: 1000W

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.