Detaje

TRONIX.al

Shqiperi

Tirana


Menu

Filtro

 • Avatar

  1,490.00 Lek 1,990.00

  TRONIX.al 15/08/2019 09:23:51

  Organizues bagazhi

  Organizues i këndshëm për pjesën e pasme të sediljes së automjetit, i cili siguron mbajtjen pastër dhe të rregullt të saj! Dizajn perfekt për përputhje me pjesën më të madhe të automjeteve. Shumë i lehte për t’u pastruar. Ngjyrat: e zezë/ bojëkafe,bezhe Përmasat: 500 x 650 mm Materiali: lëkurë. Ky organizues është i përshtatshëm për 99% të makinave, ka disa xhepa dhe një çantë prej letre. Çdo xhep / hapësirë mbajtjeje ka specifika te veçanta, përshembull për laptop, ushqime, revista, libra, pije, çadra etj.Me tavoline qe hapet dhe mbyllet sipas deshires.

 • Avatar

  1,890.00 Lek

  TRONIX.al 01/06/2018 05:40:22

  Cakmak Me Karikim

  Cakmaku me karikim përdor bateri të litiumit të ringarkueshëm për furnizim në vend të gazit ose karburantit për energji. Funksionon me kabllo USB dhe shume i pershtatshem ne cdo kusht te motit, Mjafton te shtypni butonin perkates dhe ai ndizet, Eshte nje produkt i ri me cilesi te larte, ekologjik dhe mjaft ekonomik...Dizanj ne mode qe ju ben shume te vecante...perfekte per koleksion tuaj po pse jo edhe nje dhurate per miqte që ndoshta kurrë nuk e kanë përdorur apo parë një më parë!

 • Avatar

  1,490.00 Lek

  TRONIX.al 20/05/2018 04:13:41

  Freskuese me USB

  Freskuese USB memesazhe te ndryshme Vendoseni ne PC ose kompjuterin tuaj Freskohuni dhe programoni mesazhin tuaj Me pamje te ndryshme

 • Avatar

  1,690.00 Lek

  TRONIX.al 20/05/2018 04:13:36

  Freskuese me USB

  Freskuese USB Vendoseni ne PC ose kompjuterin tuaj Freskohuni dhe dhe mesoni temperaturen e ambjentit Me pamje te ndryshme

 • Avatar

  1,690.00 Lek

  TRONIX.al 20/05/2018 04:13:32

  Freskuese me USB

  Freskuese USB me funksion ore Vendoseni ne PC ose kompjuterin tuaj Freskohuni dhe shikoni oren ne kohe reale Me pamje te ndryshme

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  TRONIX.al 05/05/2018 05:21:34

  Vazo me muzike

  Vazo Lulesh inteligjente. Funksionon me prekje. Duke prekur petalet e lules aktivizohet muzika. Gjithashtu mund te sherbeje si ambazhur per naten ose si box duke luajtur muziken tuaj te preferuar. Me 1 te prekur mund te ndryshoni ritmin dhe driten Lidhet nepermjet bluetooth Kapaciteti Bateris: 1200mAh Distanca e Bluetooth: 10M Play time:12h

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  TRONIX.al 04/05/2018 07:11:29

  Organizues makine

  Organizues i këndshëm për pjesën e pasme të sediljes së automjetit, i cili siguron mbajtjen pastër dhe të rregullt të saj! Dizajn perfekt për përputhje me pjesën më të madhe të automjeteve. Shumë i lehte për t’u pastruar. Ngjyrat: e zezë/ bojëkafe,bezhe Përmasat: 500 x 650 mm Materiali: lëkurë. Ky organizues është i përshtatshëm për 99% të makinave, ka 6 xhepa dhe një çantë prej letre. Çdo xhep / hapësirë mbajtjeje ka specifika te veçanta, përshembull për laptop, ushqime, revista, libra, pije, çadra etj.Me tavoline qe hapet dhe mbyllet sipas deshires.

 • Avatar

  2,990.00 Lek

  TRONIX.al 04/05/2018 07:11:28

  Organizues Bagazhi

  Organizues Bagazhi Mbaje bagazhin të pastër dhe të rregullt. Universale, përshtatet me të gjitha modelet e automjeteve. Materiali është lëkurë mikrofibër, i papërshkueshëm nga uji dhe lahet kollaj. Kuti e palosshme, për kursim maksimal hapësire. Paloset dhe ze shume pak hapesire Madhesia 33.00 x 30.00 x 28.00 cm

 • Avatar

  1,990.00 Lek

  TRONIX.al 01/05/2018 03:22:34

  Ore fluoreshente tavoline

  Ore fluoreshente tavoline me ekran digjital Kaq e vecante dhe e bukur Mund te shkruani mesazhin tuaj dhe ta fshini sa here te doni Punon me bateri Gjithashtu sherben si drite e kendshme ambjenti per dhomen tuaj

 • Avatar

  3,990.00 Lek

  TRONIX.al 01/05/2018 03:22:33

  Organizues Bagazhi

  Organizues Bagazhi Mbaje bagazhin të pastër dhe të rregullt. Universale, përshtatet me të gjitha modelet e automjeteve. Materiali është lëkurë mikrofibër, i papërshkueshëm nga uji dhe lahet kollaj. Kuti e palosshme, për kursim maksimal hapësire. Përmasat (L x W x H): Madhësia-S : 33.00 x 30.00 x 28.00 cm Madhësia-M : 48.00 x 32.00 x 30.00 cm