Karroce Akullore

Detajet e produktit


Lodra me argetuese per femijet e vegjel, nje karroce akulloreje kaq e bukur me aksesore te ndryshem shumengjyresh duke perfshire akullore, lepirese, monedha e shume te tjera, Vogelushet tuaj do zbaviten pa mase duke luajtur rolin e nje dyqani akulloreje me nje karroce te cilen mund ta shtyejne lehtesisht, Me muzike dhe drita, Ngjyra terheqese, Vjen ne paketim me personazhin e dashur te kukulles Lol.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.