Kostum Per Djem

Detajet e produktit


Kostum per djem, Me 4 pjese: Bluze + tuta + triko me kapuc dhe zinxhire + cante shpine, Dizanj sportiv dhe modern, Materiale pambuku, Ne ngjyrat: i kuq dhe gri, Per moshat: 1-6 vjec!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.