Kosh Lojerash

Detajet e produktit


Kosh i madh lojerash, Qe femijet tuaj te luajne me lodrat e tyre te sigurt dhe pa frike, teper i rehatshem, Me koshin e basketbollit per te lozur, Dizanj i bukur me topa shumengjresh qe terheqin vemendjen e tyre, Material poliseter i papershkrueshem nga uji, Palsoet cka e ben te lehte per transport kudo, madhesia: 120 x 70 cm. Vjen se bashku edhe me 50 topa plastike dhurate.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.