Fustan Per Vajza

Detajet e produktit


Fustan per te vogla tuaja, kaq i bukur, me dizenjon e personazhit vizatimor kaq te dashur Mickey Mouse, me rrip fjongo te zeze ne mes dhe pjese tyli te zi ne fund, Teper lozonjar, per moshat 3-10 vjec.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.