Avion Air Bus

Detajet e produktit


Avion loder per femijet e vegjel Air Bus, Me nje dizanj kaq te bukur ne ngjyre te bardhe me te kuqe ose blu, Pajisur me drita Led shumengjyreshe dhe muzike, ka aftesine edhe te rrotullohet, Nje dhurate perfekte per te vegjelit tuaj!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.