Ore Dixhitale

Detajet e produktit


Ore dixhitale, Me rrip material celiku cilesor dhe xham rezistent ndaj goditjeve, Ne ngjyrat: gold dhe silver, Dizanj teper elegant qe do duket kaq bukur ne doren tuaj, Perfekte edhe si nje dhurate e vecante per personat e dashur!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.