Paisje Per Veshjen e Corapeve

Detajet e produktit


Sock Slider eshte pasija me e vecante e cila do ju ndihmoje ne procesin e veshjes apo heqjes se corapeve tuaja, Menyra me e lehte dhe e pamundimshme pasi nuk keni perse perkuleni, Kaq praktike dhe e thjeshte ne perdorim, mjafton te vendosni corapin tek paisja dhe me pas te rreshqitni kemben ne te, Ideale sidomos per personat me aftesi te kufizuara levizese, me lendime apo edhe grate shtatezena. Dizanj i palsoshem qe e ben te ruhet mjaft lehte.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.