Jastek Masazhues

Detajet e produktit


Jastek masazhues, me dizanj te vecante paisur me 8 koka masazhuese 3D te cilat ofrojne terapi qetesuese magnetike, Efekt te kendshem ne trup qeteson dhe relakson muskujt e lodhur, largon tensionin dhe stresin, Me funksion të kontrolluar të ngrohjes me infra të kuqe, për të prodhuar efektin e nxehtësisë, Lejon masazhimin e qafës, pjesën e poshtme dhe të sipërme të shpinës, shpatullën, lumbaren, belin, këmbën, krahet etj. Përshtatet në mënyrë të përkryer pas kontureve, Mund ta perdori kudo qe jeni ne momentin qe ndiheni te lodhur dhe frustruar si: shtepi, makine apo zyra. Eleminon tersisht lodhjen dhe permireson qarkullimin e gjakut, Fikje automatike, Rekomandohet të përdorni: 5-15 minuta, Gjatësia e kabllit të ngarkuesit: 1m, Fuqia : 20 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                              

  Perdorues

  12/09/2019 11:58:38

  me falni po ky eshte 1990 apo ne 2490.se ne fb eshte 1990