Shampo Per Floket

Detajet e produktit


Shampo kundra renies se flokeve, Ndihmon në zhvillimin e folikulave të shëndetshëm të flokëve, zvogëlon hollimin e flokëve duke forcuar rrenjet, me ekstrakte natyrale bimore te xhenxhifil dhe gjetheve te cajit, Jo vetëm që stimulojnë rritjen e flokëve, por edhe të dizajnuara për të rigjallëruar, forcuar, mbrojtur dhe dhene volum flokëve, Pa kimikate te demshme dhe gluten, E pershtatshme per te gjitha llojet e flokut, per meshkuj dhe femra, Sasia: 200 ml.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.