Vaj Per Rritjen e Mjekres

Detajet e produktit


Vaj natyral per rritjen e mjekres, Eshtë e përbërë nga 100% vajra natyror bimore, të dizajnuara posaçërisht për flokët e fytyrës si: vaj grepjfut, xhenxhifil, i gjetheve te rozmarines dhe vitamin E, Perberesit aktiv thithen shpejt ne lekure dhe ushqejne ate, Rivendos dhe aktivizon gjëndrat e flokëve duke nxitur rritjen e mjekres suaj, Aplikohet mjaft thjeshte pasi vjen ne formen e nje shishe me piskatore, Mjafton thjesht ta masazhoni ne fytyre te paster, Arome e kendshme, Ideale per ju meshkujt qe deshironi nje mjeker te gjate ne pak kohe.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.