Pasyre Per Make Up

Detajet e produktit


Pasqyre shume e vecante dizenjuar kryesisht per te ndihmuar dhe lehtesuar femrat ne procesin e makeup-it, Mund te perdoret edhe nga meshkujt gjate rruajtjes apo kujdesit te fytyres, Ofron cilesi te larte pamje me zmadhim 10x me zero deformim duke ju dhene me shume qartesi, Me 21 drita te ndritshme LED per nje ndricim perfekt, Mund ta rrotulloni ne kend 360 grade per te marre pozicionin e duhur, Trup super fleksibel i cili perkulet sipas nevojave tuaja, Ndertuar nga material me rezistencë ndaj ndryshkut cka do të thotë që ju mund të përdorni edhe ne dush, Fale bazes me vakum ju mund ta vendosni ate lehtesisht ne mur, tavoline dhe cdo siperfaqe tjeter. Diametri: 20.32 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.