Fustan Per Femra

Detajet e produktit


Fustan i gjate per femra, me dizanj te vecante ne pjesen e bustit dhe tyl ne fund, Kaq i bukur dhe elegant, Masa standarte, perfekt per rastet e vecanta. ne ngjyrat: i kalter dhe i kuq.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                              

  Perdorues

  25/06/2019 02:23:58

  Fustan

 • Avatar                              

  Perdorues

  04/07/2019 10:16:35

  shume i bukur