Pastrues Fytyre Sokany

Detajet e produktit


Pastrues Fytyre Sokany modeli: ZJ-608, Nje paisje e nevojshme per kujdesin e bukurise, Funksionon me teknologji me avull ionik i cili perbehet nga grimca të vogla të avullit me madhësi nanometër, Krahasuar me avullin normal mund te depertoje me lehte ne lekuren e fytyres suaj duke bere pastrimin e thelle te saj dhe shkarkimin e toksinave, Ndihmon ne largimin e papastertive qe shtesohen ne lekuren tuaj dhe hapjen e poreve, Perdoret mjaft thjesht, Mjafton te mbushin rezervuarin me uje dhe te ndizni butoni, Kapaciteti i sasise se ujit: 55 ml, Koha e përdorimit: 100 S, Fuqia: 280 W. Per nje lekure te paster dhe te fresket sic e keni dashur gjithmone!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.