Depilator Per Femra ProGemei

Detajet e produktit


Depilator per femra 3 ne 1 ProGemei Modeli: GM-3055, Me 3 koka te ndryshme: 2 koka per depilim me shkulje nje e madhe dhe nje e vogel, dhe nje koke per depilim me prerje, Ideale per perdorim ne cdo zone te trupit, Dizenjuar per precizion dhe shpejtesi te larte, Dizanj ergonomik qe pershtatet lehte ne doren tuaj, Me 2 nivele shpejtesie, Karikohet per 8 ore, Koha e punes 40-60 minuta, E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.