Set Parfum Flower Onlyou

Detajet e produktit


Set me parfum nga Flower By Onlyou per femra, Një aromë e pasur, sensuale me lule e cila është 100% e sigurt dhe efektive, Me shishe qe permbajne 50 dhe 90 ml, Vjen me një paketim të bukur, Mund te jete edhe nje dhurate ideale per te dashurit tuaj!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.