Kostum Sportiv

Detajet e produktit


Kostum sportiv per meshkuj, Me dizenjo Adidas, Materiale super cilesore, I rehatshem dhe modern ne te njeten kohe, ne ngjyre gri,blu e erret dhe e zeze, Masat: S,M, L, X, XXL

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.