Recipeta me lidhje pa rripa

Detajet e produktit

MASA S,M,L
NGJYRA Nude, Zeze


Recipeta me lidhje pa rripa. Perfekte per tu veshur me fustane transparente dhe te hapur. Pjesa perpara eshte cope me sfungjer. Pjesa e brendshme eshte me silikon e cila e mban gjoksin lart. Lahet shume kollaj dhe nuk e humbet efektin e ngjitjes.E disponueshme ngjyra nude..Masat S, M dhe L.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.