Kase celesi per Mercedes Benz W204 / 211

Detajet e produktit


Kase celesi per makina Mercedes Modeli: W204 / 211 EVO Me 3 butona, te cilet kane funksione te ndryshme. Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike. Sherben per ta zevendesuar me kasen tuaj ekzistuese te vjeter apo te thyer. Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re. Pershtatet për shume modele duke filluar nga viti 2001. Materiali: Plastike

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar    

  Perdorues

  02/02/2019 09:20:29

  Hi, Hope all is well... Can I ask if you will be interested to know "how your website gjejevete.al can be setup with some Ninja LinkedIn marketing technique that will pull in tons of qualified leads everyday for your business on autopilot basis..." ? Detailed step by step guide has been prepared exclusively for gjejevete.al only, check it out here - http://saleschamp.co/linkedin1/?domain=gjejevete.al Thank you. Glen Assistant Manager The Prospecto