Pastrues Fytyre Me Avull

Detajet e produktit


Pastrues fytyre me avull, Per perdorim ne sallonet e bukurise apo kujdesit personal ne shtepi, Funksionon te gjenerimit te joneve negative te cilat ndihmojne ne thithjen e shpejte te substancave ushqyese te fytyres, Avulli arrin te depertojne ne poret me te thella te lekures duke siguruar shkarkimin e toksinave dhe pastrimin efektiv te lekures, Promovon qarkullimin e gjakut dhe përmirëson metabolizmin e qelizave, Ndihmon edhe ne largimin e pikave te zeza, Per nje fytyre te paster, te fresket dhe qe shkelqen, Operon per 20 minuta, Fuqia: 700 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.