Sfungjer Lares Per Makine

Detajet e produktit


Sfungjer lares per makine, Bere nga material mikrofiber me cilesi te larte, Ideale per te lare dhe pastruar makinen tuaj ne brendesi apo siperfaqen e jashtme nga te gjitha pluhurat dhe papastertite, Pjesa e pasme ka një rrip dore, i cili i përshtatet mjaft mire ne dore duke e bërë të lehtë mbajtjen, Thith shume mire ujin dhe mund edhe ta shtrydhni, Nuk lë gërvishtje kur përdoret dhe nuk demton bojen e makines, Praktike dhe e pershtatshme per kedo!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.